escoBar  to urządzenie gastronomiczne, które kontroluje sprzedaż piwa lanego w pubach, dyskotekach, restauracjach, czy też z rollbarów w ogródkach piwnych. Istotne jest to, że dane dotyczą piwa, które faktycznie przepłynęło przez instalacje piwa KEG, a nie tego co zostało zabonowane przez barmana, czy w inny sposób zarejestrowane.
 
    Na przewód, którym płynie piwo, montowana jest turbinka przekazująca impulsy do urządzenia. Dane dotyczące sprzedaży, można odczytać będą bezpośrednio z jego wyświetlacza, będą przesłać do komputera. Umożliwia to dołączone GRATIS oprogramowanie, współpracujące z systemami Windows oraz Linux. Jest ono bardzo przyjazne dla użytkownika i proste w obsłudze. Escobar współpracuje z Oprogramowaniem dla Gastronomii GASTRO firmy LSI Software.
 
dlaczego W każdej chwili sprawdzisz ile litrów piwa, w jakich porcjach zostało sprzedane w wybranym przez Ciebie dowolnym okresie, będą ze wszystkich nalewaków, będą z wybranego. Dzięki temu łatwo rozliczysz sprzedawców, a także szybko i sprawnie przeprowadzisz inwentaryzacją za dowolny okres.
dlaczego Na bieżąco masz dostęp do stanu piwa w podpiętych KEG-ach, a po skończeniu każdego generowany jest raport zawierający informacje o ilości piwa która została z niego wylana w litrach, oraz o ilości i wielkości rozlanych z niego porcji.
dlaczego escoBar  obsługuje i rozlicza promocje - masz gwarancję, że piwo sprzedane przed, czy po jej zakończeniu, nie zostanie zaliczone przez barmana do sprzedaży w godzinach promocji.
dlaczego Jeżeli zachodzi taka potrzeba, możesz obejrzeć każdy ruch kranem. Dokładnie sprawdzić, czy piwo w Twoim lokalu jest przelewane, czy niedolewane, o której godzinie nalano pierwsze czy ostatnie, czy nie jest lane w godzinach kiedy lokal jest zamknięty dla Klientów, itp.
dlaczego Rejestruje każde zdarzenie, uniemożliwiając tym samym ominięcie systemu kontroli.

 

© 2015 Navisoft
licznik piwa systemy do rozliczania gastronomii licznik kufli kontrola barmana pomiar piwa monitoring baru ważenie beczek KEG rollbar piwomierz baczka kontrola sprzedaży piwa
oprogramowanie dla gastronomii instalacje piwa KEG system gastro ważenie beczek wyposażenie gastronomii urządzenia gastronomiczne licznik do piwa